Zagraj teraz!

Poznaj loterię Powerball i zagraj online!

powerballMega Millions to nie jedyna loteria liczbowa w Stanach Zjednoczonych. Równie popularną, a może nawet bardziej rozpoznawalną na całym świecie grą liczbową jest loteria Powerball. Zasłynęła ona nie tylko bardzo atrakcyjną pulą minimalną nagród do zdobycia, ale również największą w historii kumulacją, o której z całą pewnością słyszał cały świat. Dziś możesz dołączyć do graczy, którzy korzystają z możliwości gry w Powerball przez Internet – czy podejmiesz to wyzwanie?

Powerball w 2016 roku była na ustach całego świata, ponieważ w styczniu tego roku padła ogromna kumulacja sięgająca 1 580 000 000 czyli ponad 1,5 miliarda dolarów. Wtedy na grę w Powerball zdecydowali się chyba wszyscy miłośnicy loterii liczbowych, a sprzedaż losów osiągnęła rekordowe wyniki. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ trafić tak dużą nagrodę główną w loterii lotto to więcej niż spełnienie marzeń i to nawet tych największych. Kumulację zdobyło trzech szczęśliwców, którzy poprawnie wybrali numery lotto, które ogłoszono podczas podawania wyników losowania loterii Powerball. A co z minimalną pulą nagród? Podstawowa pula nagród to aż 40 milionów dolarów, a więc zdecydowanie więcej niż nawet największa w historii kumulacja polskiego Lotto.

Aby zagrać w Powerball należy wybrać 5 liczb spośród 69 liczb podstawowych oraz dodatkową liczbę lotto, czyli Power Ball z zakresu od 1 do 26. Jedynie poprawne wskazanie wszystkich 6 numerów umożliwia odbiór nagrody głównej w loterii amerykańskiej Powerball. Warto dokładnie sprawdzać wyniki losowania lotto, ponieważ jeżeli wskaże się poprawnie wszystkie liczby podstawowe to na konto gracza trafi mniejsza, ale również atrakcyjna wygrana o wysokości równego miliona dolarów.

wyniki Powerball

W Stanach Zjednoczonych sprzedaży losów dokonuje lotto kolektura, a więc stacjonarny punkt sprzedaży. Losy można kupić na stacji benzynowej, w kiosku, oficjalnej kolekturze, na poczcie bądź w sklepie. To wygodne rozwiązanie dla osób, które przebywają na terenie Stanów Zjednoczonych, ale co z osobami, które chciałyby zagrać w Powerball, a nie mają możliwości dokonania zakupu w tradycyjny sposób?

Rozwiązaniem jest opcja Powerball przez Internet. W XXI wieku gracze lotto mają do dyspozycji wiele serwisów internetowych, w których można kupić losy loterii liczbowych online. Firmowi pośrednicy dokonują zakupu losów w oficjalnych kolekturach podając numery lotto wybrane przez zleceniodawcę, dla którego dokonywany jest zakup losów. To wygodne i dostępne dla każdego, kto chciałby zagrać w amerykańskie lotto i ma możliwość zrealizowania transakcji przez Internet. Wirtualna kolektura lotto, taka jak chociażby LottoPark to idealne rozwiązanie dla graczy z różnych stron świata, którzy chcą spróbować szczęścia i zagrać o duże kumulacje loterii Powerball.

Warto sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja w amerykańskiej super grze lotto i wybrać swoje szczęśliwe liczby. Może to właśnie ten moment, w którym w Twoje ręce trafi wygrana wypłacana w milionach dolarów amerykańskich? Nie dowiesz się jeżeli nie odważysz się podjąć ryzyka i nie wybierzesz swoich szczęśliwych liczb. Zagraj w Powerball online i sprawdź czy spełnisz amerykański sen!