Zagraj teraz!

Odwiedź stację benzynową i zostań milionerem Mega Millions!

Mega MillionsLoteria Mega Millions jest jedną z dwóch największych gier liczbowych w Stanach Zjednoczonych. Jej losy dostępne są w wielu oficjalnych miejscach sprzedaży losów lotto. W amerykańskie lotto można zagrać w lotto kolekturze, kioskach, marketach, w urzędach pocztowych, a nawet na stacjach benzynowych i to właśnie o stacjach benzynowych sprzedających losy Mega Millions chcielibyśmy dzisiaj opowiedzieć. Dlaczego? Dowiesz się, jeśli poświęcisz odrobinę czasu na lekturę naszego artykułu.

Może ciężko w to uwierzyć, ale wielu amerykańskich zwycięzców lotto swoją fortunę zdobyło dzięki wizycie na stacji benzynowej. Ot tak, przy okazji zakupu benzyny, zdecydowali się na kupno losów Mega Millions pod wpływem impulsu. Najczęściej tym impulsem jest oczekiwanie w kolejce do kasy i moment, w którym w oczy rzuca się informacja o tym ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions. Wtedy w głowie pojawia się myśl – dlaczego nie? A może to właśnie moje numery lotto sprawią, że główna wygrana trafi w moje ręce? A od takich myśli do zakupu losów naprawdę niedaleka droga!

Znane są historie lotto milionerów, w których wygrana to zupełny przypadek, bo gdyby tego dnia nie zabrakło benzyny i kierowca nie zjechałby na stację, aby zatankować, nie kupiłby losów. A gdyby nie kupił losów i nie zagrałby w Mega Millions – nie trafiłby głównej nagrody w lotto i nie rozbiłby banku organizatora gry liczbowej. W naprawdę wielu przypadkach zrządzenie losu, jeden impuls, jedna przypadkowa, spontaniczna decyzja powodują, że w życiu pojawia się niespodziewana, ogromna wygrana!

Sprzedaż losów loterii liczbowych przez stacje benzynowe jest naprawdę dużym procentem całości sprzedaży. Według statystyk, na stacjach losy lotto kupują przeważnie mężczyźni, ponieważ to zwykle mężczyzna odpowiada za uzupełnianie stanu paliwa w samochodzie. Badania psychologiczne potwierdzają, że mężczyźni są również bardziej podatni na reklamy związane z rekordowymi kumulacjami lotto, ponieważ zdecydowanie częściej marzą o rekordowych nagrodach pieniężnych, o niezależności finansowej i możliwości kupowania wszystkiego, czego dusza zapragnie.

W Polsce również można kupić losy Lotto na stacjach benzynowych. Oczywiście nie kupi się tam losów Mega Millions, ponieważ w stacjonarnej formie dostępne są tylko w USA, ale w amerykańskie lotto można zagrać przez Internet. Kiedyś, gdy będziesz w USA i będziesz mieć okazję, by kupić los na stacji benzynowej – nie przegap tej okazji, bo być może będziesz kolejnym lotto milionerem, który swoją fortunę wygrał dzięki wizycie na stacji z paliwem.

Co takiego tkwi w stacjach benzynowych, że przynoszą one szczęście graczom? Ciężko powiedzieć. Warto zauważyć, że przez pewien czas od momentu sprzedaży wygrywającego losu, dana stacja benzynowa cieszy się naprawdę gigantycznym zainteresowaniem, ponieważ mnóstwo osób wybiera się na daną stację nie tylko po to, by zatankować, ale przede wszystkim po to by kupić losy lotto i zwiększyć swoje szanse na zdobycie pieniędzy. Czy to działa? Przekonaj się sam!