Zagraj teraz!

Najwyższe wygrane w historii Mega Millions

Mega MillionsOd 1996 roku, w którym została uruchomiona loteria “The Big Game”, znana aktualnie pod nazwą Mega Millions, wiele osób zyskało status milionera wygrywając nagrody pierwszego stopnia w tej niezwykle popularnej loterii. Amerykańskie lotto jest jedną z najczęściej kumulujących gier liczbowych, a to oznacza, że w Mega Millions wygrane mogą być naprawdę bardzo wysokie. To dzięki tej loterii można spełnić swój amerykański sen i wpisać się w powiedzenie “od zera do milionera”.

Amerykańska loteria liczbowa lotto losuje nagrody dwa razy w tygodniu, a więc 8 razy w miesiącu można wygrać główną nagrodę. W przypadku, gdy żaden z graczy nie wskaże poprawnie wszystkich liczb wybranych drogą losowania, pula nagród Mega Millions przechodzi do kolejnego losowania i powiększa wysokość nagród do zdobycia.

Najwyższa w historii tej loterii kumulacja osiągnęła aż 656 milionów dolarów. Miało to miejsce 30 marca 2012 roku. Nagrodą podzieliło się trzech szczęśliwców, którzy kupili swoje losy Mega Millions w Kansas, Maryland i Illinois.

17 grudnia 2013 roku główna wygrana (w systemie ratalnym) osiągnęła wysokość 648 milionów dolarów. Podzieliło się nią dwóch graczy, których losy zostały zakupione w stanach: Kalifornia i Georgia. Jednorazowa wypłata wyniosła aż 347 600 000 dolarów.

18 marca 2014 roku trzecia co do wielkości nagroda Mega Millions trafiła w ręce dwóch graczy z Florydy i Maryland. 414 milionów dolarów wypłacono w postaci jednorazowej wypłaty – 230 900 000 dolarów.

6 marca 2007 roku rozbito kumulację, w której na zwycięzców czekało 390 milionów dolarów. Georgia i New Jersey – to tu kupiono dwa losy loterii, dzięki którym odebrano wygraną wypłaconą w jednorazowej transzy 233 100 000 dolarów.

4 stycznia 2011 roku główna wygrana Mega Millions wyniosła 380 milionów dolarów. Dwa kupony z liczbami wybranymi drogą losowania kupiono w Idaho i Waszyngtonie. Zwycięzcy zdecydowali, że odbiorą nagrodę w postaci jednorazowej wypłaty – 240 milionów dolarów.

Ile nagród głównych w loterii Mega Millions zostało zdobytych przez graczy, którzy grają w Mega Millions online? Ciężko powiedzieć, ponieważ takie informacje nie są udzielane. Organizatorzy loterii, nawet jeżeli ktoś kupił los przez Internet, mogą o tym nie wiedzieć, ponieważ i tak przedstawiciel serwisów oferujących lotto online, musi odwiedzić stacjonarną kolekturę i dokonać zakupu tradycyjnego, papierowego losu, który uprawnia do odbioru nagrody.

Pewne jest jednak to, że wiele nagród niższego stopnia wygrywanych jest przez użytkowników serwisów umożliwiających grę w Mega Millions przez Internet. Mówią o tym informacje udostępniane w niektórych serwisach świadczących usługi pośrednictwa w zakupie losów.

Możesz być pierwszym lotto milionerem z Polski, który zdobędzie główną nagrodę w amerykańskim lotto. Aby dać sobie szansę – kup losy Mega Millions online.