Zagraj teraz!

Mega Millions online – amerykańskie lotto dostępne przez Internet

Mega Millions onlineMega Millions jest najbardziej znaną loterią liczbową na świecie. Ogromne kumulacje, bardzo wysokie wygrane, znakomita opinia – to wszystko sprawia, że coraz więcej osób chce grać w Mega Millions i wygrywać miliony dolarów. Jak zagrać w amerykańskie lotto?

Loteria dostępna jest w formie stacjonarnej na terenie Stanów Zjednoczonych. Chcąc kupić losy Mega Millions wystarczy odwiedzić kolektury, kioski, markety, stacje benzynowe czy urzędy pocztowe, gdzie można wypełnić papierowy kupon i wymienić go na oficjalny los amerykańskiej loterii liczbowej. Wielu Amerykanów kupuje losy na stacjach benzynowych podczas tankowania auta – ot, tak po prostu przy okazji. Są oczywiście również miliony osób, które regularnie grają w amerykańskie lotto chcąc spełnić marzenie o wielomilionowej fortunie.

W USA żyje wielu milionerów, którzy swoją fortunę otrzymali od losu. Nie bez powodu Amerykanie kochają loterie liczbowe. To naród, który lubi wszystko duże, ogromne, dlatego kumulacje Mega Millions przekraczają bardzo często 100 milionów dolarów, a zdarzają się nawet takie o wysokości ponad 500 milionów! Najwyższa kumulacja miała miejsce w 2012 roku, gdy trzech graczy podzieliło między sobą 656 milionów dolarów z nagrody pierwszego stopnia.

W Mega Millions można grać przez Internet. Jest to rozwiązanie dedykowane osobom, które nie mogą osobiście odwiedzić kolektury lotto, w której można kupić oficjalne losy amerykańskiej loterii. Mega Millions online to możliwość uczestnictwa w słynnej grze liczbowej z całego świata. Wystarczy dostęp do Internetu i można dokonać zakupu losów na wybrane losowanie. Serwisy, które umożliwiają taki zakup to pośrednicy, którzy w imieniu klienta odwiedzają tradycyjną kolekturę i kupują papierowy los z liczbami wskazanymi przez gracza. Klient wybiera swoje numery lotto, opłaca kupon (cena podstawowa plus niewielka prowizja dla pośrednika), a potem sprawdza wyniki losowania Mega Millions.

Gdy gracz trafnie wskaże liczby, które uprawniają do odbioru nagrody mniejszego stopnia (wirtualna lotto kolektura określa wysokość kwoty, do której samodzielnie wypłaca wygraną), nagrodę wypłaca serwis, w którym gracz kupił los. Gdy nagroda przewyższa kwotę zapisaną w regulaminie serwisu, następuje przekazanie losu właścicielowi lub odbiór nagrody w imieniu klienta – w zależności od indywidualnych ustaleń.

Mega Millions w Polsce zdobywa coraz większe zainteresowanie. Coraz więcej osób korzysta z możliwości gry w Mega Millions przez Internet. Co prawda jeszcze żaden gracz z Polski nie zdobył głównej nagrody, ale padały już nagrody mniejszego stopnia. Nadal więc czekamy na pierwszego polskiego lotto milionera, który swoją wielką wygraną zdobędzie w amerykańskiej loterii Mega Millions.

Zapraszamy do gry i życzymy wysokich wygranych!