Zagraj teraz!

Jak grać w lotto i jak wybierać liczby Mega Millions? Poznaj kilka strategii

liczby Mega MillionsGra w Mega Millions czy inne loterie liczbowe, ma głównie jeden cel – wygraną i zdobycie dużej nagrody pieniężnej. Aby wygrać – trzeba wybrać liczby, które zostaną skreślone na kuponie i wezmą udział w losowaniu. To bardzo ważne zadanie, by odpowiednio wybrać liczby, dlatego warto zapoznać się z poniższymi strategiami wyboru numerów i sposobami gry w lotto. Korzystając z poniższych strategii można znacznie zwiększyć szansę na wygraną!

Grupowe lotto

To bardzo dobry sposób, by zwiększyć szanse na zdobycie nagród pieniężnych w loteriach liczbowych. Pojedynczy gracz przeważnie nie może sobie pozwolić na kupno dużej ilości losów ze względu na koszta. Chcąc powalczyć o dużą kumulację Mega Millions, warto zainwestować w większą liczbę losów, dlatego grając w grupie, gdzie każdy z graczy może kupić kilka losów, może osiągnąć znacznie lepsze rezultaty. Koszta losów dzielone są na uczestników grupy, ale również ewentualna wygrana jest podzielona na liczbę osób uczestniczących w grupowym lotto. Ta metoda jest najbardziej opłacalna, gdy w grę wchodzą mega kumulacje amerykańskiego lotto, które nie należą do rzadkości.

Szczęśliwe liczby lotto

Wśród graczy, którzy kupują losy Mega Millions, można spotkać wiele osób, które cały czas skreślają na swoich kuponach dokładnie te same liczby. Wielu graczy wierzy, że stawiając na te same liczby przez długi okres czasu, wreszcie przyjdzie taki moment, w którym okażą się one szczęśliwe i pozwolą zdobyć dużą kumulację i jej nagrodę główną. Te szczęśliwe liczby to m.in. daty urodzin, rocznice, daty ślubu, numery mieszkania, numer miejsca parkingowego w pracy czy różne inne liczby, które w jakiś sposób są znaczące dla gracza. Skuteczność tej metody loterii lotto? Znane są historie milionerów lotto, w których okazywało się, że cierpliwość popłaca i może przynieść naprawdę duży zysk!

Kupno losów w szczęśliwych kolekturach

Stacjonarne kolektury Mega Millions rozsiane są po całych Stanach Zjednoczonych. Wystarczy odwiedzić jedną z nich, by kupić losy lotto – najczęściej wybierane są te punkty sprzedaży, które znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania czy na trasie z domu do pracy. Są jednak gracze, którzy kupują swoje losy loterii liczbowej wyłącznie w kolekturach, w których już wcześniej sprzedano co najmniej jeden wygrywający los Mega Millions. Czy to możliwe, by w jednej kolekturze więcej niż raz sprzedano los, który będzie uprawniał do odbioru głównej wygranej? Wszystko jest możliwe!

Pomoc statystyki w wyborze liczb

To metoda, która w szczególności cieszy się zainteresowaniem statystyków i matematyków. Chętnie sięgają oni po możliwość obliczania prawdopodobieństwa wylosowania danej liczby w kolejnym losowaniu. Pod uwagę brane są wyniki losowania Mega Millions sprzed kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu dni. Stosowanie tej strategii wymaga nie tylko wiedzy matematycznej i statystycznej, ale również cierpliwości i dużej skrupulatności.

Liczby Mega Millions od wróżki

Wśród graczy amerykańskiego lotto można znaleźć osoby, które chętnie korzystają z pomocy wróżbitów i astrologów. Na podstawie horoskopu urodzeniowego specjalista może wskazać listę momentów w życiu, w których istnieje najwyższe prawdopodobieństwo wygrania dużej nagrody w lotto. Niektóre wróżki są w stanie nawet wskazać konkretne liczby, które warto wziąć pod uwagę tworząc swój zestaw numerów lotto, które wezmą udział w losowaniu. Nawet, jeżeli nie wierzy się w magię i przepowiednie, warto choć raz wypróbować tę metodę.

To tylko niektóre z wielu strategii gry i wyboru liczb Mega Millions. Możesz skorzystać z jednej z nich lub postawić na inne sposoby, które znasz lub sam stosujesz. Sprawdź aktualne kumulacje amerykańskiej loterii liczbowej, wybierz swoje liczby Mega Millions i zagraj o główną wygraną!