Zagraj teraz!

Czego nie robić po wygranej w lotto?

lottoKażdy marzy o tym, by zdobyć wielką wygraną w loterii Mega Millions i stać się prawdziwym lotto milionerem, ale czy każdy jest na to gotowy? Historie milionerów lotto pokazują, że nie każdy wie jak zachować się po otrzymaniu dużej nagrody i że błędy, nawet dość poważne, nie należą do rzadkości. Czego więc nie robić, gdy dowiesz się, że wygrałeś w lotto?

Nie rezygnuj z pracy – pomyśl o własnym biznesie

Pierwszą reakcją po wygranej w lotto, jest dość naturalna chęć porzucenia pracy, a nawet wygarnięcia szefowi wszystkiego, co się o nim myśli. Wielu świeżo upieczonych milionerów porzuciło swoją pracę z hukiem, chcąc wreszcie wypocząć i żyć życiem milionera. Po pewnym czasie okazywało się, że brak stałego zajęcia zaczyna negatywnie działać na psychikę i człowiek zaczyna się po prostu nudzić. To jeden z powodów, by porzucić pomysł o rezygnacji z pracy i nie palić za sobą mostów, a skupić się raczej na uruchomieniu własnego biznesu. Część wygranej w lotto można przeznaczyć na otworzenie własnej firmy, która będzie dawała nie tylko radość i satysfakcję, ale również wypełni czas i pozwoli na powiększanie posiadanego majątku.

Nie wydawaj pieniędzy bez opamiętania

To bardzo duży błąd, który może doprowadzić do utraty pieniędzy. Oczywiście można pozwolić sobie na kupno różnych rzeczy, ale trzeba pamiętać, że zakupowe szaleństwo nie tylko zwróci uwagę na nowego milionera Mega Millions lotto, ale również niekontrolowane wydawanie pieniędzy może zakończyć się po prostu utratą pieniędzy. Warto więc podzielić wygraną na części i jedną z nich przeznaczyć na różnego rodzaju zakupy, a część zainwestować, by móc przez długi czas cieszyć się z faktu wygrania pieniędzy na loterii.

Nie obnoś się z faktem wygranej – postaraj się pozostać anonimowy

To normalne, że wygrywając w lotto, człowiek chce się tym pochwalić nie tylko rodzinie i znajomym, ale tak naprawdę całemu światu. Niestety może to sprowadzić same kłopoty, ponieważ natura ludzka jest dość przewidywalna – natychmiast znajdą się osoby, które z zazdrości o wygraną, zrobią wszystko, by uprzykrzyć życie nowemu milionerowi. Gdy o wygranej w Mega Millions dowiedzą się media, natychmiast po całym świecie rozejdzie się informacja o danych osoby, która zdobyła pieniądze. Poza zazdrością, rozgłaszanie faktu wygranej, może sprowadzić na milionera również niebezpieczeństwo w postaci pogróżek, anonimów czy wymuszeń. Niestety oszustów, szantażystów, złodziei i naciągaczy nie brakuje, a każdy znajdzie sposób, by wyciągnąć ze szczęśliwego gracza lotto jak najwięcej pieniędzy.

Nie wydawaj pieniędzy zanim ich nie odbierzesz

Zdarza się, że osoba, która dowiedziała się o tym, że jej liczby zostały wylosowane w loterii Mega Millions, zaczyna wydawać pieniądze zanim potwierdzi fakt wygranej i odbierze nagrodę. Euforia i radość są tak duże, że ciężko nad sobą zapanować i pieniądze przeznaczone np. na spłatę kredytu, zostają wydane na spełnienie różnych zachcianek. Niestety znane są historie milionerów lotto, gdy okazywało się, że niestety nastąpiła pomyłka w sprawdzaniu liczb czy nawet telewizja wyemitowała transmisję losowania z poprzedniego tygodnia. Okazać się może również, że więcej niż jedna osoba poprawnie wskazała liczby uprawniające do odbioru pieniędzy, a wtedy wygraną trzeba podzielić i okazuje się, że kwota do dyspozycji jest znacznie mniejsza. A nie każdy zakup można zwrócić…

Teraz, gdy już wiesz jakich sytuacji unikać, wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet. To bardzo duża szansa, by wygrać nie tylko nagrodę główną, ale również nagrody niższego stopnia.