Zagraj teraz!

Chcesz zagrać w Mega Millions w Polsce?

Mega Millions w PolsceAmerykanie uwielbiają wszystko, co duże, więc nie dziwi fakt, że również lotto kumulacje są w Stanach Zjednoczonych ogromne. Takie loterie jak Powerball czy Mega Millions zapewniają bardzo kuszące pule nagród do zdobycia, dlatego cieszą się zainteresowaniem nie tylko Amerykanów, ale także graczy z różnych stron świata. Mega Millions to gra, w której rekordowa kumulacja osiągnęła aż 656 milionów dolarów. Czy to dziwne, że coraz więcej osób pyta o Mega Millions w Polsce chcąc zagrać o gigantyczne pieniądze?

Niestety loteria amerykańska nie jest i najprawdopodobniej nigdy nie będzie dostępna w polskich kolekturach. Krajowy organizator loterii liczbowych nie przewiduje możliwości wprowadzenia Mega Millions do polskich punktów sprzedaży naziemnej. Każda lotto kolektura w Polsce prowadzi sprzedaż polskich gier liczbowych, a wkrótce ma pojawić się w nich także Eurojackpot, ale zwolennicy Mega Millions raczej nie doczekają tego dnia, w którym będzie można kupić losy lotto z USA na terenie Polski.

Nie wszystko jednak stracone, ponieważ istnieją serwisy internetowe, które oferują pośrednictwo w sprzedaży losów największych loterii liczbowych świata. Te kolektury online to wyśmienity sposób, by zagrać w amerykańskie lotto. Korzystając z oferty takich serwisów jak chociażby LottoPark, można bardzo szybko dokonać zamówienia losów, które zostaną kupione w stacjonarnej kolekturze Mega Millions na terenie USA. Pośrednik dokona zakupu losów z numerami, które zostaną wskazane przez klienta. To rozwiązuje problem obecności Mega Millions w Polsce, ponieważ dzięki rozwojowi Internetu można zagrać w praktycznie każdą loterię liczbową z każdego miejsca na ziemi.

Warto sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja amerykańskiego lotto i zagrać już dziś. Wirtualna kolektura lotto pozwoli dokonać zakupu losów, a także sprawdzić wyniki losowania lotto, aby dowiedzieć się czy wygrałeś. Można powiedzieć, że codziennie kolejni fani loterii liczbowych przekonują się do tego, by zlecić pośrednikowi dokonanie transakcji w ich imieniu. Sprawdzone firmy, takie jak LottoPark, faktycznie dokonują zakupu losów dla swoich klientów i w przypadku wygranych do 10 000 dolarów, przelewają wygraną na konto gracza. A co w przypadku, gdy wygrana przekracza tę kwotę?

Wtedy klient porozumiewa się z pośrednikiem i albo odbiera oryginalny, papierowy los loterii Mega Millions i musi sam polecieć do USA, by osobiście odebrać nagrodę albo zleca pośrednikowi dokonanie odbioru nagrody w jego imieniu. W obu przypadkach niezbędne są indywidualne ustalenia, a niekiedy nawet osobiste spotkanie oko w oko, by przekazać jakże cenne losy Mega Millions czy odebrane pieniądze z wygranej.

Jeśli chcesz zagrać w Mega Millions w Polsce – skorzystaj z możliwości gry w lotto przez Internet. To znakomita propozycja dla Ciebie, jeśli marzysz o rekordowych wygranych i milionach dolarów do dyspozycji!